У "Слузі народу" не виключають розпуску Верховної Ради: За якої умови це може відбутися

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Якщо парламент виявиться недієздатним, його потрібно буде розпустити, каже Данило Гетманцев

Якщо Верховна Рада України виявиться недієздатною, не зможе ухвалювати рішення, її потрібно буде розпустити.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Парламентар, відповідаючи на запитання журналістів, чи ймовірні несподівані резонансні заяви під час звернення президента України Володимира Зеленського у ВРУ, зокрема, про розпуск парламенту, зауважив: "Я цього не виключав би! Власне кажучи, нічого страшного у цьому немає, у розпуску парламенту. Ми повинні з вами розуміти, що, якщо парламент – я не оцінюю його таким, – але, якщо він колись виявиться недієздатним, не зможе ухвалювати ті чи інші рішення, то, звичайно, його треба розпускати. Тому що чекати і терпіти, щоб депутати зарплату отримували?".

Новини за темою: З відставки уряду може розпочатися розпуск Верховної Ради, – Мусієнко

Народний депутат каже, що нічого поганого у розпуску Верховної Ради немає. Водночас, він висловив сумнів, що сьогодні від президента може прозвучати заява про розпуск Ради.

"Але виключати нічого не можна", – резюмував Данило Гетманцев.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада України збирається на чергове пленарне засідання четвертої сесії, під час якого заслухають послання від президента Володимира Зеленського, інформацію міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також розглянуть проєкт постанови про заходи протидії поширенню коронавірусу COVID-19.

Раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що народні депутати на засіданні 20 жовтня не зможуть розглянути в першому читанні законопроєкт про держбюджет на 2021 рік. Loading...