У "Слузі народу" не виключають чергового блокування роботи ВРУ

Давид Арахамия/liga.net

Голова фракції Арахамія назвав велику кількість поправок до законопроєкту "поправочним спамом"

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що він не виключає чергового блокування парламенту під час розгляду законопроєктів.

Про це він сказав під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради, який транслював телеканал ZIK.

На думку Арахамії, не варто ставити в порядок денний закони, де є тисяча і більше правок.

"Моя точка зору – я буду наполягати на фракції – поки ми не змінимо регламент, де ми з цим "поправочним спамом" знайдемо якусь форму, яка задовольняє всіх, зможемо ефективно працювати, не треба ставити в порядок денний закони, де оці тисячі правок. Інакше ми знову заблокуємо парламент по іншому закону", - зазначив він.

Голова фракції зауважив, що протягом двох тижнів буде відбуватися розблокування парламенту щодо законопроєкту про ринок землі, а також Арахамія підкреслив, що в законопроєкті про гральний бізнес міститься так само не мало поправок.

Новини за темою: "Повідривати голови тим, що землю продають": Що кажуть мешканці Чернігівщини про ринок землі

"Десь один чи два тижні будемо розблоковувати парламент, з точки зору землі. Далі у нас є друге читання по гральному бізнесу, там теж 3700 правок. Далі є закон 2194, там, здається, 5 тисяч правок", - додав він.

Нагадаємо, раніше Арахамія розповів, коли можуть стати відомі прізвища кандидатів на вакансії у Кабміні.

Новини за темою: Арахамія спрогнозував, коли ухвалять закону про ринок землі

Також повідомлялося, що Арахамія заявляв, що на розгляд поправок до законопроєкту про запровадження ринку землі знадобиться не менше двох днів.

Loading...