У "Слузі народу" мають багато питань до очільників двох міністерств, але кажуть, що їхня відставка – не обов'язкова

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Ідеться про питання, які потребують дискусії, каже Данило Гетманцев

До роботи Міністерства економіки і Міністерства фінансів є дуже багато питань, але це ті питання, на які треба дискутувати.

Про це під час брифінгу під стінами Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу"), голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Народний депутат запевнив, що нікого з членів Кабміну "на килим" не викликали і звільняти не планують.

"Є дуже багато питань до роботи Міністерства економіки і ще більше питань до роботи Міністерства фінансів, але це ті питання, які треба дискутувати. Я не переконаний у тому, що в результаті цієї дискусії рішення повинне бути про звільнення чи якесь кадрове рішення. Можливо, рішення може бути і не кадровим, можливо, ми повинні підкоригувати просто політику у певних сферах і зробити роботу над помилками і працювати далі", – сказав парламентар.

Новини за темою: Медведчук: Уряд профнепридатний і не готовий вирішувати найважливіші економічні і соціальні питання

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Читайте також: "Який бюджет може представити цей нездоровий уряд, програма якого так і не затверджена "зеленими"? – Рабінович".

Loading...