У "Слузі народу" анонсували розгляд закону про опозицію на осінь

Також монобільшість планує внести правки щодо позиції в Конституцію

Руслан Стефанчук. Фото president.gov.ua

Перший варіант закону про опозицію, який готує нинішня влада, можуть внести на розгляд Верховної Ради в вересні чи жовтні. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода  заявив перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук. 

"Це перший варіант, який буде на обговорення. Бо ми теж хочемо його обговорити широко. І ми хочемо зробити, щоб цей законопроєкт був надзвичайно ґрунтовним і не міг бути підданий змінам. Тому що ми чудово усвідомлюємо, що хтось сьогодні є влада, а завтра опозиція", – сказав політик.

Окрім цього, він наголосив, що для нього "є важливим – це, по-перше, закріплення каталогу прав опозиції, а по-друге, створення гарантій, щоб ці речі не змінилися незалежно від того, яка буде влада".

Новини за темою: Стефанчук назвав умови для проведення всеукраїнського референдуму

Також Стефанчук наголосив, що слуги народу розглядають як один із можливих варіантів внесення до Конституції положення, що закон про опозицію і зміни до нього ухвалюють конституційною більшістю - 300 голосами.

"Один із таких варіантів зараз на робочій групі ми розглядаємо для того, щоб жодна подальша влада не мала наміру змінити цього положення, – 300 голосами. Це один із варіантів, який ми обговорюємо. Я вважаю, що він міг би бути нормальним чинником для стабільності саме цього закону", – додав перший заступник.

Нагадаємо, раніше перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що законопроєкт про референдум розроблений заради реалізації самого принципу народовладдя й обіцянок, даних перед минулорічними виборами. 

Loading...