У "Слузі народу" анонсували повернення до роботи в режимі позачергових засідань

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

За два сесійні тижні, які залишилися, депутатам необхідно розглянути багато важливих законопроєктів

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив про перенесення позачергового засідання Верховної Ради України. Про це він розповів журналістам під час брифінгу. 

Таке рішення пояснюється тим, що за два сесійних тижні депутатам необхідно розглянути багато важливих законопроектів. Замість цього деякі народні обранці намагаються заблокувати роботу Ради, читаючи вже враховані чужі правки, на які йде багато часу.

"Ми стикаємося в черговий раз з таким - як я тоді охрестив цих людей, "правкотерористы"? Ось зараз "правкотероризм", але в новому стані. Пам'ятаєте, у нас навіть був прийнятий закон про застосування спеціальної процедури, а також у тій спеціальній процедурі немає захисту від нового виду "правкотероризму", коли закінчилися свої правки, і люди взялися згідно з регламентом читати чужі правки, які вже враховані, просто треба витратити 3 хвилини на кожну правку для того, щоб потягнути час ... Фактично зараз знову намагаються заблокувати роботу ВРУ, а ви знаєте, у нас залишилися два сесійні тижні, і у нас в черзі дуже багато важливих законопроєктів. Робити зараз позачергове (засідання. - Ред.), давати майданчик, щоб вони далі продовжували робити те, що вони роблять, ми не будемо", - заявив Арахамія. 

Також глава правлячої фракції анонсував повернення до роботи в режимі позачергових засідань, на одному з яких буде розглянуто звільнення голови НБУ Якова Смолія, а потім і "дійдуть руки" до закону про гральний бізнес. 

"Вони хотіли заблокувати всі рішення ВРУ і сказати - давайте підемо в довгу, на два тижні, після цього буде перерва, а після цього буде восени. Просто нам намагаються ставити палиці в колеса. Ми знайшли спосіб, зараз будемо працювати, як і тоді по землі, у режимі позачергових засідань, і всі будемо розглядати на позачергових. Все, що потрібно для країни. І поступово будемо розбиратися з цим гральним", - підсумував голова фракції "Слуга народу".

Новини за темою: Казино "в законі": Які правила грального бізнесу пропонують ухвалити нардепам

Раніше Давид Арахамія спростував інформацію про перенесення місцевих виборів.Loading...