У Слов'янську в "день тиші" вкинули фальшиві листівки про зняття кандидата Павла Придворова

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У Слов'янську в ніч на 24 Жовтня вулицями міста і поштовими скриньками жителів політичні конкуренти поширили фальшиві листівки з інформацією про зняття з виборів кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" Павла Придворова. Про це повідомила пресслужба політсили.

У розкиданих по місту листівках з багатотисячним тиражем міститься неправдива заява від "Опозиційної платформи – За життя" про те, що Партія нібито звернулася в ЦВК і відкликала з виборів свого кандидата Павла Придворова. А також закликає людей не йти на вибори і залишатися вдома.

"Партії війни продовжують шляхом брудних технологій, махінацій і фальсифікацій робити все, щоб захопити владу на місцях. Проти Павла Придворова в Слов'янську - абсолютного лідера із підтримки людей - розгорнули колосальну боротьбу, пустивши в хід всі брудні технології, а апофеозом цієї брехливої ​​кампанії стали фальшиві листівки про нібито зняття його з виборів, які в агонії, під покровом ночі, в "день тиші" стали поширювати наші опоненти. Ми звертаємося до правоохоронних органів і представників ЦВК - наведіть порядок і забезпечте чесний і прозорий виборчий процес в Україні. Павло Придворов бере участь у виборах, йому довіряють люди, довіряє партія і 25 жовтня він переможе, щоб зробити Слов'янську громаду успішною!", - відзначається в заяві Донецької регіональної організації ОПЗЖ.

Листівки про нібито зняття з виборів Павла Придворова Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"