live

У Шевченківському суді відбулося засідання у справі щодо погроз Пояркова президенту

Сергій Поярков Скріншот відео

Блогер складу злочину у своїх діях не вбачає

Шевченківський суд Києва провів засідання у справі проти художника, телеведучого, блогера Сергія Пояркова, якому інкримінують погрози президенту України Володимиру Зеленському.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Денис Страдецький.

Кореспондент повідомив, що засідання суду розпочалося із заслуховування двох сторін. Сторона позивача клопотала, щоб судді провели наступне засідання разом із потерпілим, а це Володимир Зеленський, і щоб суд надав для нього всі необхідні безпекові умови. Суд таке клопотання відхилив. Сторона захисту теж просила, щоб потерпілий брав участь у засіданні суду. Денис Страдецький зазначив, що сам Сергій Поярков складу злочину у своїх діях не вбачає.

Новини за темою: Через два тижні в людей закінчаться гроші, влада має думати про видачу продуктів, – Поярков про карантин

Окрім того, прокуратура клопотала, щоб апеляційний суд вирішив, яка судова установа має розглядати цю справу. Адвокат просив повернути прокурору обвинувальний акт, оскільки там не було вказано, яке положення закону про телебачення порушив Поярков. Також не було вказане місце вчинення правопорушення – коли, де, за яких умов було завантажено відео, на якому висловлювався Поярков. Суд у своїй ухвалі передав справу до апеляційного суду, який має визначити, яка судова інстанція продовжить розгляд цієї справи.

Раніше Шевченківський райсуд Києва відпустив ведучого Сергія Пояркова під особисте зобов'язання. Запобіжний захід Пояркову вибирали через погрози вбивством президенту Володимиру Зеленському, яка начебто була озвучена у відеоблозі ведучого. Прокуратура просила про цілодобовий домашній арешт.

Як повідомляли, Сергій Поярков заявляв, що у політиці головне – це вміння і досвід, і кого б із "старих" політиків нині не обговорювали, вони кращі, ніж молода "зелена" команда.

Loading...