У ще одного депутата з "Довіри" виявили коронавірус, - Шахов

Сергій Вельможний Фото з відкритих джерел

Депутат разом із сином перебуває у лікарні

У народного депутата з групи "Довіра" Сергія Вельможного підтвердили коронавірус. Про це повідомив колега парламентаря Сергій Шахов

"Прийшли тривожні новини, що члени моєї команди – Сергій Вельможний із сином теж потрапили в Олександрівську лікарню. І підтвердився вірус. Зроблять рентген вже завтра, подивимось, щоб не було пневмонії. Це дуже важливо - вчасно відстежити, вчасно звернутися до лікаря", - розповів Шахов. 

Окрім цього, народний депутат Олександр Дубінський у Telegram-каналі наголосив, що 16 березня Вельможний був присутнім на погоджувальній раді Верховної Ради разом з усіма головами фракцій. 

До слова, 43-річний Сергій Вельможний - член депутатської групи ВР "Довіра", також був обраний народним депутатом в окрузі №112 у Луганській області.

Нагадаємо, 18 березня народний депутат та член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов повідомив, що він захворів на коронавірусну інфекцію.

Згодом у Київській області підтвердили другий випадок зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Вірус виявили у родички нардепа Сергія Шахова.

А нещодавно народного депутата Шахова госпіталізували з пневмонією. 

Loading...