У російській колонії, де незаконно утримується український політв'язень Кіяшко, спалах COVID-19

Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

Вона зазначила, що деякі політв’язні вже перенесли інфекційну хворобу

У російській виправній колонії №11, де незаконно утримується український політв'язень Ігор Кіяшко, спалах коронавірусної інфекції. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

"У "ФКУ ИК 11 УФСИН России по Нижегородской области" запроваджено карантин, адже у багатьох в'язнів клінічно підтвердили зараження на COVID-19. Також коронавірусну хворобу було діагностовано у в’язнів, які трималися разом в одному приміщенні з Ігорем Кіяшком", - написала Денісова.

За словами омбудсменки, через брак ліжкомісць у медичній частині цієї колонії, інфікованих осіб розміщують у їдальні та клубі для проведення дозвілля, чим наражають на небезпеку зараження інших в'язнів. Вона зазначила, через відсутність засобів індивідуального захисту та неналежне медико-санітарне забезпечення, деякі політв’язні вже перенесли інфекційну хворобу.

"Вимагаю від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової та Директора Федеральної служби виконання покарань Росії Олександра Калашникова терміново забезпечити дотримання прав громадян України. Закликаю представників міжнародних правозахисних організацій застосовувати всі можливі механізми впливу на РФ задля захисту та якнайшвидшого звільнення з полону Кремля всіх громадян України", - додала Денісова.

Новини за темою: В одного із українських політв'язнів у РФ підозрюють коронавірус, - Денісова

Нагадаємо, раніше Людмила Денісова заявила, що у відповідь на міжнародні санкції Російська Федерація посилює знущання з незаконно утримуваних громадян України.

Loading...