У Росії не бачать підґрунтя для "нормандської зустрічі"

Дмитро Пєсков

Речник Путіна відреагував за заяву президента України про очікування дати зустрічі

Прессекретар президент Російської Федерації Дмитро Пєсков відреагував на заяву президента України Володимира Зеленського щодо майбутньої "нормандської зустрічі" у Берліні. Зокрема, у Росії поки не бачать підстав для проведення саміту, передає телеканал RT.

За словами Пєскова, сьогодні для проведення зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та РФ у так званому "нормандському форматі" немає "необхідного підґрунтя".

Зазначимо, сьогодні президент України Володимир Зеленський під час пресконференції з президентом Швейцарії заявив, що Україна чекає дату зустрічі в "нормандському форматі" найближчим часом, бо є підтвердження з німецької та французької сторони.

"Є узгодження про те, що Російська Федерація не проти зустрічатися. Думаю, усі розуміють, як для нас важливо зустрічатися у цьому форматі. Тому ми найближчим часом чекаємо дату зустрічі в "нормандському форматі"", - зазначив глава держави.

Як відомо, передумовою нової зустрічі у "нормандському форматі" є виконання домовленостей, досягнутих лідерами "нормандської четвірки" під час грудневого саміту в Парижі. Серед домовленостей - повне припинення вогню на Донбасі, обмін утримуваними у форматі "всіх на всіх", а також розведення сил на лінії зіткнення.

Новини за темою: У Франції назвали умову проведення нового саміту в "нормандському форматі"

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський очікує, що завтра, 22 липня, Тристороння контактна група ухвалить рішення про нове перемир'я на Донбасі.

Loading...