Новини » Політика Читать эту новость на русском

У РНБО закликали до створення потужної системи територіальної оборони

Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Законопроєкт про зміцнення обороноздатності мають ухвалити до кінця року

Секретар РНБО Олексій Данілов закликав створити в Україні потужну систему територіальної оборони. Про це він повідомив під час наради з питання завершення опрацювання відповідного законопроєкту, передає пресслужба РНБО України.

За словами Данілова, така система має відповідати стандартам НАТО. "Необхідно створити потужну систему територіальної оборони. Вона має бути державницькою, відповідати сучасному стану речей в Україні і світі та стандартам НАТО", – сказав чиновник.

Крім того, Данілов повідомив, що законопроєкт, розроблений на виконання рішення РНБО щодо зміцнення обороноздатності держави має бути ухвалений до кінця поточного року.

Новини за темою: Данілов заявив про загрозу національній безпеці України

Нагадаємо, нещодавно Рада національної безпеки і оборони України закликала Центральну виборчу комісію негайно оголосити всі результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, недостатнє інформування про результати голосування створює ризики нацбезпеки.

Раніше повідомлялося, що в РНБО назвали реальною загрозу ядерної зброї в анексованому Криму. Тоді Данілов зазначив, що така можливість буде залежати від багатьох факторів. 

Loading...