У РФ заявили, що збудували трубопровід із прісною водою до Сімферополя

Водосховище у Криму Фото з відкритих джерел

Будівництвом трубопроводу займалися російські військові "на прохання влади Криму"

У понеділок, 10 серпня, запустили збудований військовими трубопровід між Тайганським і Сімферопольським водосховищами, аби перекидати воду до столиці анексованого Криму. Про це повідомляє "Інтерфакс".

"З 10 липня по 9 серпня силами трубопровідних батальйонів Південного, Західного та Східного військових округів проведено розгортання магістрального водопроводу від Тайганського до Сімферопольського водосховища... Пусконалагоджувальні роботи завершені, подача води організована", - розповів заступник міністра оборони РФ Дмитро Булгаков.

Новини за темою: В Україні розроблять низку законів щодо кримських татар, - МЗС

Як зазначається, "глава" Криму Сергій Аксьонов на початку липня звернувся до міністра оборони РФ Сергія Шойгу за допомогою в прокладанні трубопроводу до Сімферопольського водосховища. Відомо, що військові проклали 15 ліній трубопроводу загальною протяжністю понад 900 км, що дозволить в Сімферопольське водосховище перекидати до 50 тис. кубометрів води на добу.

Новини за темою: На адмінкордоні України з Кримом утворилася черга із сотень громадян

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у разі гуманітарної катастрофи в Криму Україна постачатиме воду жителям півострова.

Loading...