Новини » Політика Читать эту новость на русском

У РФ дозволили у період карантину в'їзд в країну людям із ОРДЛО

Такий крок у РФ пояснили "економічною і транспортною блокадою" зі сторони України

Фото з відкритих джерел

Уряд Росії дозволив в'їжджати в країну під час карантину мешканцям окремих регіонів Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє ТАСС.

Згідно з повідомленням, уряд РФ вирішив не застосовувати заборону на в'їзд іноземців до Росії щодо громадян України та осіб без громадянства, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України.

У відповідному розпорядженні російського уряду  це пояснюється "економічною і транспортною блокадою" зі сторони України щодо окупованих територій.

Як зазначається, Росія також вирішила не закривати повітряні пункти пропуску через кордон для громадян країн-членів СНД, зокрема України, а також самопроголошених Абхазії та Південної Осетії. Цю категорію іноземців, якщо вони повертаються до себе на батьківщину, мають пропускати також через інші пункти.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що жителі ОРДЛО, які мають російські паспорти, можуть без проблем перетинати незаконні пункти пропуску між Росією і окупованими регіонами Донеччини і Луганщини, попри закриття кордонів для іноземців.

Loading...