live

У Раду проходять "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", ВО "Батьківщина" та "Європейська солідарність", - соціологія

Верховна Рада України IX скликання

president.gov.ua

За результатами всеукраїнського опитування громадської думки, якби парламентські вибори відбулися в найближчу неділю, найбільші шанси на потрапляння в наступний склад українського парламенту отримали б такі партії: партія чинного президента України "Слуга народу" (38,1%), "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка, Вадима Рабиновича та Віктора Медведчука (16,8%), ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, Сергія Тарути та Валентина Наливайченка (10,8%) і "Європейська солідарність" Петра Порошенка (7,6%). Про це йдеться в дослідженні, опублікованому міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія).

Інші політичні партії, зокрема, союз правих сил у складі ВО "Свобода", "Національного корпусу" та "Правого сектору" (Олег Тягнибок, Андрій Білецький та Дмитро Ярош) - 4,1%, "Голос" Святослава Вакарчука (3,9%), Партія Шарія (3,6%), "Сила і Честь" Ігоря Смешка (3,0%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,3%), Аграрна партія України Михайла Поплавського (1,8%), "Опозиційний блок" Євгенія Мураєва і Олександра Вілкула (1,7%) та інші мають істотно менші шанси на проходження в парламент.

Опитування з відкритих джерел

Опитування проводилося на території України міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 3-8 лютого 2020 року. Метод опитування – комбіновані інтерв'ю. Загальна кількість респондентів – 2,004 людини. Ймовірна похибка – 2,2%.

Як повідомлялося, "Слуги народу" визнали, що "Опозиційна платформа – За життя" найбільше заважає їм продати українську землю.

Loading...