У Раді придумали нові податкові пільги для "євроблях"

Фото з відкритих джерел

Автори документу зазначають, що звільнення від податків не можна отримати більш ніж для одного авто

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону, який передбачає звільнити від оподаткування при імпорті автомобілів в Україну пільговиків та власників "євроблях", які ввезли машини до 1 вересня 2020 року. Відповідний законопроєкт № 4172 розміщений на сайті ВРУ.

У законопроєкті прописано, що автомобіль не має коштувати дорожче 100 мінімальних зарплат (500 тис. гривень - ред.). Також пільгове розмитнення не поширюватиметься на машини, вироблені раніше 1992 року.

Автори документу зазначають, що звільнення від податків не можна отримати більш ніж для одного авто.

Ініціативу вже прокоментував гендиректор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, підкресливши, що законопроєкт має низку неточностей. 

У якості прикладу він навів положення про те, що проєкт закону пропонує звільнити від податків ті категорії громадян, які й так вже передбачені при ввезенні авто. До того ж за словами гендиректора, у списку немає чорнобильців.

"Потрібно просто скасувати ПДВ, мито та акциз при імпорті авто із заміною на транспортний збір для всіх українців, а не давати звільнення від оподаткування "верблюдів" – іноземцям-нерезидентам, які ввезли авто на тимчасове ввезення", – повідомив Назаренко.

Новини за темою: Коли можна не платити штраф за євробляху, - "Дорожній адвокат"

Нагадаємо, наприкінці червня у Верховній Раді зареєстрували три законопроєкти під номерами №3704, 3705 і 3706, які стосуються питань розмитнення автомобілів на іноземних номерах. Їх авторами є понад 40 "слуг народу".

Loading...