У Раді з дня на день з'явиться законопроєкт про податкову амністію, – Гетманцев

Передбачається, що документ буде спрямовано на вивід грошей із "тіні"

з відкритих джерел

У Верховній Раді незабаром має з’явитися законопроєкт про податкову амністію. Про це заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев у Фейсбук.

За словами парламентаря, текст відповідного документу вже погоджено.  "З дня на день чекаємо законопроєкт про податкову амністію від Президента. Цілі ясні. Завдання визначені. Текст узгоджений", – йдеться в повідомленні.

У коментарях під своїм постом Гетманцев написав, що існує кілька завдань, котрі має розв’язати прийняття законопроєкту: дати можливість людям вийти з тіні перед впровадженням автоматичного обміну податковою інформацією, залучити гроші в економіку та наповнити державний бюджет.

Крім того, депутат повідомив приблизну суму грошей, які перебувають у заощадженні українців. "Якщо говорити про обсяг грошей у тіні в заощадженнях громадян, звичайно, ніхто не знає точної суми. За нашими розрахунками, десь 50 млрд. Якщо вдасться вивести хоча б 10 – це буде перемогою, моя думка", – написав Гетманцев.

Новини за темою: У Раді зареєстровано законопроєкт щодо податкової амністії

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді з'явився текст законопроєкту про антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки. Відомо, що положення документу спрямовані на забезпечення невідворотності відповідальності за корупцію.

Loading...