У Раді не підтримують ліквідацію ОАСК

Будівля Окружного адміністративного суду міста Києва

Фото з відкритих джерел

Він не знає, якими суддями наповнювати новий суд

Голова комітету Верховної Ради з питань правової політики, народний депутат від фракції "Слуга народу" Андрій Костін заявив, що не підтримує ініціативу щодо ліквідації Окружного адміністративного суду Києва. Про це політик сказав у коментарі "РБК-Україна".

Як зазначається, Transparency International Ukraine і ще 10 антикорупційних організацій оприлюднили відкрите звернення до президента України Володимира Зеленського із закликом негайно ліквідувати ОАСК. За законом рішення про ліквідацію будь-якого суду приймає Верховна Рада, але таку пропозицію вносить виключно глава держави.

"Я не знаю наскільки правильним буде ліквідувати суд і створювати на його місці інший суд... Це можливо, але якими суддями його наповнювати? На підставі яких критеріїв одних суддів залишати, а інших ні? Тому на даний момент я не бачу перспективи в ліквідації ОАСК", - зазначив Костін.

Голова парламентського комітету додав, що для розгляду скарг на рішення органів державної влади може бути створений новий Вищий спеціалізований суд.

Новини за темою: НАБУ проводить обшуки в Окружному адмінсуді Києва

Нагадаємо, минулого тижня Національне антикорупційне бюро України повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику Євгену Аблову та ще п'ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

Loading...