У Раді назвали дату проведення наступного позачергового засідання

Ймовірно, депутати зберуться у парламенті на День Незалежності

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

Наступна позачергова сесія Верховної Ради відбудеться 24 серпня. Про це в коментарі журналістам повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Депутат зазначив, що парламентарі можуть зібратися на День Незалежності, коли всі українці будуть відпочивати. Проте, Арахамія заявив, що між сьогоднішнім і серпневим засіданням навряд чи відбудеться позачергове засідання, адже буде важко зібрати достатню кількість людей у залі.

Попри слова Дмитра Разумкова про те, що ВР може зібратися на два-три позачергові засідання у липні-серпні, за словами Арахамії, парламентарі можуть зібратися на позачергову сесію між 21 липня та 24 серпня лише у випадку якоїсь термінової події.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков нещодавно підписав розпорядження про скликання позачергового засідання парламенту сьогодні, 21 липня. Серед інших справ, депутати спробують розблокувати підписання закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор".

Новини за темою: Спікер Разумков оцінив роботу Ради за рік на "четвірку"

Водночас, народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук зазначив, що найважливіше питання позачергового засідання – це законопроєкт №3658, який врегулює "зелені" тарифи.

 

Loading...