live

У Раді хочуть заборонити військовим мати у підпорядкуванні близьких осіб

Фото з відкритих джерел

Відповідний законопроєкт зареєстровано у парламенті

У Верховній раді зареєстровано законопроєкт №2799 про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо роботи близьких людей військових посадових осіб. Про це йдеться на сайті парламенту.

Як зазначається, існує проблемна ситуація, в процесі проходження військової служби близькими особами, не тільки в одній військовій частині, а й у з’єднанні, територіальному управлінні, оперативному командуванні та й у військовому формуванні або правоохоронному органі в цілому, у зв’язку із чим існує нагальна потреба у внесенні відповідних змін до Закону України "Про запобігання корупції".

На думку авторів документу, з ухваленням законопроєкту будуть усунені проблемні питання проходження військової служби близькими особами, узгоджені вимоги статті 27 Закону України "Про запобігання корупції" із Статутом внутрішньої служби Збройних Сил України, конкретизовані умови, за яких військові посадові особи не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням посадових обов’язків, а також збережено відповідний кадровий потенціал військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення.

Раніше міністр оборони України Андрій Загороднюк заявляв, що вважає своїм головним завданням на обійманій посаді досягти військових критеріїв членства в НАТО та зробити все для того, щоб Україна отримала статус члена Програми розширених можливостей НАТО.Loading...
Loading...
Loading...