У Раді ініціюють створення ТСК щодо катастрофічних крадіжок з бюджету у "Нафтогазі", – Рабінович

Вадим Рабінович

У Верховній Раді цього тижня з ініціативи фракцій "Опозиційна платформа – За життя" та "Батьківщина" планують створити тимчасову слідчу комісію через розкрадання з бюджету у НАК "Нафтогаз України".

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Створюємо тимчасову слідчу групу – наполягали ми і "Батьківщина", щодо катастрофічних крадіжок з бюджету грошей в "Нафтогазі", співвідносні приблизно з Пенсійним фондом. І тому це буде злочин століття. Усе залежить від "слуг народу". У принципі, ми всі домовилися про те, що ми повинні створити цю комісію протягом одного-двох днів, але завтра вони дадуть остаточну відповідь", – повідомив парламентар.

Новини за темою: Вітренко як ображена людина заговорив, – Кучеренко про зловживання у "Нафтогазі"

Раніше народний депутат України Олексій Кучеренко пояснював, у чому полягали махінації, через які державний бюджет недоотримав 72 млрд грн за чотири роки від НАК "Нафтогаз України".

Як повідомляли, НАК "Нафтогаз України" вирішив звільнити свого виконавчого директора Юрія Вітренка, який останніми роками займався судами з "Газпромом".