У проєвропейській Україні немає місця для радикальних націоналістів, які б’ють людей на вулицях, – Волошин

Олег Волошин

Більшість у Європі вважає, що не можна у союзники проти РФ брати неонацистів, заявив нардеп

Україна не зблизиться з Європейським Союзом, поки на вулицях громадян б'ють люди неонацистських поглядів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа - За життя") Олег Волошин.

Олег Волошин зазначив, що у Європарламенті 10% або навіть і менше – це політики, які напряму пов’язані з минулою українською владою та є "лобістами Порошенка".

"А частина з них – це просто клінічні русофоби, які вважають, що неважливо – нехай в Україні хоч там будуть бити людей на вулицях тощо, аби Україна була антиросійськи спрямована. Ось саме про це говорить євродепутат Клер Дейлі з Ірландії... Це об'єктивна незалежна людина, яка чітко і чесно визнала, що сама Європа заради своїх геополітичних планів, а розшифровую це так – заради того, щоб Україна була антиросійською, вона була готова змиритися з тим, що тут неонацисти. А більшість у Європі вважає, що не можна, яким би там у них не було негативним сприйняття багатьох кроків самої Росії, це не означає, що в союзники проти Росії треба брати неонацистів", – наголосив нардеп.

Новини за темою: На жаль, хлопці заграються і кидають гранати, – Лямець про дії радикалів

Олег Волошин наголосив, що "проукраїнська Україна – це не означає "Україна Нацкорпусу". Народний депутат заявив, що в проєвропейській Україні немає місця для радикальних націоналістів, які б’ють людей на вулицях. Парламентар зауважив, що саме для розуміння цього українцями і потрібні такі заяви колег із Європарламенту.

"З такими людьми в Європу не прийдеш – ось чим важливі ці заяви. І якщо Зеленський буде покривати ці радикальні сили, що він і робить і користується їхніми послугами, йому теж не буде місця в Євросоюзі. Україна за Зеленського не зблизиться з ЄС, поки тут на вулицях б'ють людей люди неонацистських поглядів", – акцентував Олег Волошин.

Як повідомляли, депутат Європарламенту Клер Дейлі від Ірландії різко засудила нещодавні напади праворадикалів, що сталися в Україні.

Нагадаємо, 12 липня український блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій заявив про напад праворадикальної організації Нацкорпус на будинок голови штабу його політсили у Харкові. А 25 червня в Харкові вночі побили члена "Партії Шарія", сам Шарій підозрює і в цьому нападі членів Нацкорпуса.

Відзначимо також, що 3 липня на офіс Полтавської міської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" була здійснена терористична атака – у відкрите вікно офісу невідомий кинув гранату. У відповідь "Опозиційна платформа - За життя" вимагає від президента припинити голослівні звинувачення та політичні переслідування партії та її лідерів.

"У Зеленського немає претензій до тих, хто кидає гранати в офіс нашої партії, хто забиває незадоволених битами, йому не цікаво, хто фінансує ці банди в Україні. Його цікавить наша політична сила! "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від Володимира Зеленського припинити політичний тиск на партію та припинити спроби дискредитації голови політичної ради партії Віктора Медведчука. Ці спроби марні, а політичні переслідування протизаконні", – заявили в партії.