У п'ятницю може відбутися позачергове засідання ВРУ щодо призначення нового голови НБУ, – Дубінський

Фото з відкритих джерел

Наразі конкретні прізвища кандидатів невідомі

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що у п'ятницю, 17 липня, Верховна Рада може призначити нового голову Національного банку України. Про це він сказав на брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Відповідаючи на запитання, чи відомі прізвища кандидатів на пост голови НБУ, Дубінський зазначив, що конкретного нічого не чув.

"Я не чув про якісь конкретні прізвища наразі. Пан Кирило Шевченко, якого намагалися проштовхнути на цю позицію, з "Укргазбанку", очільник "Укргазбанку", виявився фігурантом розслідування НАБУ щодо розкрадання 200 млн грн з власного банку, тому я думаю, що це питання вже зняте з повістки дня.

А щодо інших кандидатів, можливо, у середу чи четвер ми будемо їх знати, бо на п'ятницю, як мені відомо, планується попередньо позачергове засідання щодо голосування за кандидата на голову НБУ", - повідомив народний депутат.

Новини за темою: Найвищі шанси на главу НБУ - у Сергія Круглика, - Кухар

Нагадаємо, 1 липня глава НБУ Яків Смолій написав заяву про відставку. За його словами, він зробив це, оскільки протягом тривалого часу на Національний банк здійснюється систематичний політичний тиск.

3 липня Верховна Рада звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. Наразі його обов'язки тимчасово виконує перший заступник Катерина Рожкова.


Loading...