У переговорах України з Угорщиною ніхто не йде на поступки, – Кулеба

Чиновник вважає, що проблеми в українсько-угорських відносинах можуть бути вирішені тільки після зустрічі Зеленського й Орбана

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що в переговорах із його угорським колегою Петером Сійярто ніхто не робив поступок один одному. Про це він розповів в інтерв’ю "Голосу Америки".

За словами очільника МЗС, наразі Україна та Угорщина працюють над відновленням довіри і напрацюванням спільного порядку денного.

Кулеба вважає, що комплексно проблеми можуть бути усунені лише після проведення зустрічі президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. "Ми працюємо, щоб така зустріч відбулася", - додав міністр.

Новини за темою: Угорщина поскаржилась Зеленському на закарпатське сміття, яке до них зносить Тисою

Нагадаємо, зустріч президента України та прем’єр-міністра Угорщини може відбутися наприкінці липня. До цього мають провести дві комісії: з національних меншин і з питань освіти. Володимир Зеленський має намір підписати меморандум з Віктором Орбаном для вирішення конфлікту з Угорщиною, який виник через закон про освіту.Loading...