"У них не вийшло зняти ОПЗЖ", - Невінчанний звинуватив мера Сенкевича в змові зі "Слугою народу" і "ЄС"

Максим Невінчаний Фото з відкритих джерел

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич знаходиться в політичній змові з партіями "Слуга народу" і "Європейська солідарність". Таку думку висловив член політради політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Максим Невінчанний в ефірі ток-шоу "Битва за місто".

"Всі ці дні ми бачили злагоджену роботу БППшників і ЗЕшників, які разом блокували роботу комісії. Вони втратили надію на те, що можуть заблокувати нашу партію. Вони бачать, що у нас можливо більшість, що ми обганяємо їх по всіх рейтингах. Вони розуміють, що ми знаємо, що робити далі. Навіть Олександр Федорович прийшов на засідання комісії і точнісінько, тим самими словами, що говорить підконтрольна голова Комісії від Зе-команди і БППшники в особі Вікторії Москаленко. Він почав говорити те саме - це незаконно, а це неправильно. А все чому? Тому що вони втратили контроль. Вони думали, що не допустять за надуманим приводом партію "Опозиційна платформа - За життя" в місті й області. У них це не вийшло і тепер вони розповідають нам якісь небилиці", - заявив Невінчаний.

Також він зазначив, що вибір Стратегічної ради партії між двома можливими кандидатами в мери ніяк не пов'язаний з ситуацією в міськвиборчкомі.

"Це не секрет, що вибір був між Артемом Ільюком і Владиславом Чайкою. Списки кандидатів, які ніяк не могли зареєструвати, - це зовсім інша історія. І це не має ніякого відношення до кандидатів у мери", - сказав політик.

При цьому Максим Невінчаний зазначив, що у їхньої політичної сили є готова стратегія для розвитку міста і області.

"Нашою партією запропоновані "Стратегія розвитку міста" та "Стратегія розвитку області". У нас є багато відповідей на злободенні питання. Це реальний план, який відповідає на всі питання. На превеликий жаль, через цю плутанину з реєстрацією ми не могли їх презентувати", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич прийшов на засідання міської територіальної виборчої комісії і заявив, що члени комісії працюють незаконно, без кворуму.

Водночас глава Миколаївського обласного виборчого штабу партії "Слуга народу" Віталій Кім заявив, що штаб СН буде оскаржувати дії членів комісії, які зламали сейф і без кворуму прийняли п'ятьох до свого складу.

Як відомо, Миколаївська міська виборча комісія лише 5 жовтня змогла зареєструвати списки партії ОПЗЖ. 4 жовтня, після скандалів, що мали місце, до складу міськвиборчкому Миколаєва ЦВК постановила ввести п'ять нових членів.

Нагадаємо, що раніше в Миколаєві обласна і міська виборчі комісії не змогли вирішити, реєструвати ОПЗЖ чи ні. Через це справа дійшла до суду. Міськвиборчком в суді зобов'язали прийняти конкретне рішення щодо ОПЗЖ, реєструвати список чи ні, а облвиборчком зобов'язали зареєструвати список партії.