live

У НАЗК дозволили кандидатам на посади не подавати декларації за наявності вже поданої за минулий рік

Декларація

У декларації "кандидата на посаду" необхідно зазначати назву майбутнього місця роботи і майбутньої посади

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков схвалив рішення, згідно з яким під час здійснення спеціальної перевірки кандидата на посаду буде перевірятися лише декларація за минулий рік, яка подана останньою.

Про це повідомляється на сайті судової влади України.

Новини за темою: НАЗК спростувало перевірку декларації Зеленського

У НАЗК пояснюють, що деклараціями за минулий рік, що охоплюють період з 1 січня по 31 грудня включно, є щорічна декларація, декларація "після звільнення" та декларація особи, яка претендує на зайняття посади – "кандидата на посаду".

Зазначається, що якщо особа, яка претендує на зайняття посади, відповідно до законодавства не подавала декларацію, що охоплює минулий рік, то їй необхідно буде подати декларацію на "кандидата на посаду".

У такій декларації має бути вказане майбутнє місце роботи, майбутня посада, її тип і категорія та інші статуси (чи належить суб’єкт декларування до осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище відповідно до статті 56 Закону України "Про запобігання корупції", чи належить його посада до посад, пов’язаних з високим рівнем корупційних ризиків, а також чи належить особа до публічних діячів).

Новини за темою: У НАЗК заявили про посягання та тиск на співробітників агентства

Раніше повідомлялося, що НАЗК скасувало вимогу подавати декларацію в день звільнення.

Loading...