У нас забрали пенсії, зарплати і мову, але залишили можливість прийти і проголосувати: Рабінович закликав українців показати на виборах своє ставлення до влади

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович після голосування на місцевих виборах на одній з дільниць столиці заявив, що в українців забрали зарплати, пенсії та мову, але залишили можливість проголосувати, тому сьогодні вони повинні використати цей шанс.  

Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Зокрема, парламентар наголосив, що сьогодні в Україні святковий день, але зі сльозами на очах. В першу чергу тому, що сотні тисяч людей з Донецької та Луганської областей не зможуть взяти участь в голосуванні на місцевих виборах, які нині проходять в Україні.

"Це просто геноцидне ставлення до людей з Донбасу. Тому ми повинні пам'ятати про них теж. Але ми все одно голосуємо. Свято з однієї простої причини: у нас забрали пенсії, зарплати, завтрашній день, мову, але нам залишили цю можливість приходити і голосувати. І от ми вже один раз показали і зараз покажемо теж. Тому це свято. Треба йти і голосувати", – підкреслив Вадим Рабінович.

Разом з тим він додав, що, зробивши свій вибір, українці покажуть своє реальне ставлення до чинної влади країни.

"Треба йти і показувати своє ставлення до того, що відбувається в нашій країні. Це важливо, тому це радісний день. Тому ще раз кажу, що те, що сотні тисяч людей не проголосують сьогодні на Донбасі – в Луганській, Донецькій областях, то це, я думаю, хай наша влада потім розбирає не лише з кримінальними своїми справами, а й з Богом теж. Не можна так ставитися до людей! Не можна так брехати. От і все", – підсумував нардеп від "Опозиційної платформи – За життя".

Новини за темою: Місцеві вибори - 2020: Які повноваження мають мер міста, місцева рада та її депутати

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 25 жовтня, проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочинають свою роботу з 8:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

Інструкцію про те, як проголосувати і не помилитися, читайте ТУТ. Які повноваження отримає новообрана влада - ТУТ. Ну а про те, чому це дуже і дуже важливо, - ТУТ.

Також телеканал ZIK вестиме онлайн-трансляцію голосування. За всіма важливими новинами з регіонів і столиці можна стежити просто ТУТ.