У нас є підприємства, які можуть виробляти вакцину від коронавірусу, - Зеленський

Володимир Зеленський РБК-Україна

Зараз МОЗ веде переговори з країнами, які є розробниками вакцини, для її поставки в Україну

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні є ряд лабораторій, які готові масово виробляти вакцину від коронавірусу, якщо будуть досягнуті домовленості про постачання. Про це він сказав під час брифінгу в Миколаївській області, який транслював телеканал ZIK.

За його словами, зараз Міністерство охорони здоров'я веде переговори з країнами, які є розробниками вакцини, для її поставки в Україну.

"Технічно у нас ніякі вакцини ми не могли робити. До медиків-вчених - немає питань. Вони молодці. Не було ніяких лабораторій для виробництва вакцин. Зараз у нас вже є кілька підприємств, які готові масово виробляти. І ми розмовляємо вже з деякими країнами. Якщо нам вдасться домовитися з країнами, ми готові її масово виробляти", - зазначив Зеленський.

Крім того, президент додав, що виробництво вакцини в Україні покриє як внутрішні потреби, так і забезпечить потреби інших країн.

Новини за темою: ВООЗ почала переговори з Росією про вакцину від COVID-19

Нагадаємо, 11 серпня президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу у світі вакцину від коронавірусу. Крім того, Путін повідомив, що сподівається на появу інших вакцин від коронавірусу в світі найближчим часом.

Згодом у Міністерстві охорони здоров'я України вказали на головні недоліки розробленої в Росії вакцини від коронавірусу.

До слова, 17 серпня Китай також заявив про реєстрацію своєї першої вакцини від COVID-19. 

Loading...