У нас є перелік посадовців, які висловлюють позицію держав, - МЗС відхрестилося від слів Саакашвілі

З відкритих джерел

У відомстві наголосили, що висловлювання публічних осіб не є позицією держави

Міністерство закордонних справ заявило, що Україна цінує стратегічне партнерство з Грузією, а заяви Міхеіла Саакашвілі не відображають позицію держави. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

"Незважаючи на пандемію COVID-19, ми активно працюємо над наповненням нашого партнерства практичними заходами. На порядку денному - імплементація Положення про українсько-грузинську Стратегічну раду високого рівня, проведення Десятого засідання Спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, консультацій на рівні зовнішньополітичних відомств тощо", - йдеться у повідомленні.

Також у МЗС наголосили, що між двома країнами зміцнюється співпраця у сфері європейської і євроатлантичної інтеграції. Окрім цього, спільними для двох країн є безпекові виклики.

Новини за темою: Черговий скандал за участю Саакашвілі підштовхнув Офіс президента до ідеї ввести кримінальну відповідальність за прослуховування чиновників, - ЗМІ

Як зазначили у відомстві, реалізація цих та інших напрямків взаємодії відбувається між органами влади двох країн на засадах довіри, взаємної поваги і невтручання у внутрішні справи один одного.

"У цьому зв'язку наголошуємо, що українським законодавством чітко визначено перелік посадових осіб і державних органів, які наділені повноваженнями висловлювати офіційну позицію Української держави. Публічні висловлювання не уповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави", - підсумували у міністерстві.

Новини за темою: Саакашвілі підняв питання про введення іноземців у Верховний Суд України

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Грузії викликало українського посла Ігоря Долгова через заяви голови виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі про нелегітимність нинішнього грузинського уряду. Loading...