"У нас дуже потужна група": Зеленський пояснив призначення Кравчука в ТКГ

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Також глава держави підтвердив участь у Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна

Президент України Володимир Зеленський підтвердив участь першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна в ТКГ та пояснив призначення Леоніда Кравчука на посаду глави української делегації. Про це глава держави розповів на брифінгу 6 серпня в Часовому Яру на Донбасі, повідомляє "РБК-Україна".

Так, Зеленський зазначив, що кандидатур на посаду глави делегації було декілька. Однак, очолювати групу повинна "потужна, мудра, освічена людина, яка має авторитет по всій Україні, і в окупованій частині". Тому вибір зупинили на першому президенті України Леоніді Кравчуку. 

"Я йому (попередньому очільнику делегації України в ТКГ Леоніду Кучмі - ред.) вдячний за складну роботу, він дійсно втомився. Тут немає інших причин. Ми йому вдячні та запросили Леоніда Макаровича", – пояснив президент.

Новини за темою: Кравчук запропонував висунути в ТКГ ідею вільної економічної зони для Донбасу

Також глава держави підтвердив участь в ТКГ Вітольда Фокіна та додав, що до групи увійдуть віцепрем'єр з питань реінтеграції Олексій Резніков та радник президента Руслан Демченко.

"У нас дуже потужна група. Я бачу тільки зараз зростання кількості переговорів і кількості зустрічей", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, нещодавно перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін погодився долучитися до Тристоронньої контактної групи стосовно врегулювання ситуації на Донбасі. За його словами, це рішення далося не просто. 

Loading...