"У нас — відкритий діалог з усіма, хто готовий ефективно працювати на благо громад", — Філатов про " Пропозицію"

Борис Філатов

Фото з відкритих джерел

У "Пропозиції" вже визначилися з кандидатами на посаду голів 23 обласних центрів та міських ОТГ, а також готуються до виборів у міських, районних та сільрадах

Один з лідерів "Пропозиції", мер Дніпра Борис Філатов заявив, що в партії триває відкритий діалог з усіма, хто готовий підтримати її програмні принципи і вміє працювати ефективно і прозоро. Про це повідомляє Дніпро Час

Як зазначається, переговори про приєднання до партії велися з представниками багатьох міст України. За словами Філатова, політсила тільки зміцнює свої позиції, коли розвивається без тих, хто намагається викручуватися в очікуванні, на їхню думку, більш вигідних пропозицій.

"Десь ми представлені чинним мером, десь депутатами міськради, десь опозицією, десь мер йде самовисуванцем, а наша партія його підтримує, десь від нашої партії йдуть просто активні і небайдужі громадяни. Ми будуємо партію знизу, від людей..."- зазначив мер Дніпра.

Також Філатов додав, що незважаючи на медійні фейки і маніпуляції з боку народних депутатів, "Пропозиція" представлена вже в 17 областях України. За його словами, по всій країні політична сила продовжує об'єднувати тих, хто готовий протистояти складним викликам — відстоювати права місцевого самоврядування та інтереси громад, які в умовах згортання центральною владою децентралізації хочуть розвивати за залишковим принципом. 

Зокрема мер Дніпра зазначив, що кожному, хто йде в місцеву політику, необхідно пам'ятати, що в країні тепер діє імперативний мандат.

"Ті, хто думає, що "зараз пропетляє" або "у Бені кращі умови", повинен розуміти, що потрапляє в полон до людей з огидною репутацією. До тих, хто потім буде вічно витирати об вас ноги", - підсумував Філатов.

Нагадаємо, нещодавно Борис Філатов заявляв, що серед лідерів місцевого самоврядування по всій країні наростає обурення діями центральної влади, а захистити права в регіонах можна тільки шляхом політичного об'єднання.

 Loading...