live

У нардепа від "Слуги народу" помітили елітний аксесуар за значною ціною

Юлія Діденко володіє сумкою YSL за 1,5 тис. євро та черевиками Casadei за 25 тис. грн

Депутат від "Слуги народу" Юлія Діденко Facebook

В мережі звернули увагу на дорогий аксесуар народного депутата від "Слуги народу" Юлії Діденко, яка пройшла в Раду під 32-м номером у списку політичної сили, передає "Апостроф".

Знімки зробив фотограф Ян Доброносов.

Так, на засідання 13 травня Діденко, яка є головою підкомітету з питань оподаткування доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску та інших нарахувань у фонд оплати праці фінансового комітету, взяла із собою сумку з нової колекції Yves Saint Laurent.

Апостроф

Цікаво, що вартість аксесуара - 1560 євро на офіційному сайті. В Україні її можна купити за 48 069 гривень, хоча депутати офіційно отримують в місяць лише 40 тисяч гривень.

Апостроф

Апостроф

Крім того, вразила депутат і вибором взуття. Її червоні черевики Casadei спочатку коштували 25 200 гривень, але зараз по акції їх можна придбати за 12 600 гривень.

Апостроф

Апостроф

Нагадаємо, раніше ВАКС задовольнив скаргу активіста Сергія Стерненка і зобов'язав НАБУ розглянути його заяву про злочин. Активіст стверджував, що Ірина Венедіктова не задекларувала дорогий наручний годинник і членство в низці підприємств.

Пізніше Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження щодо генерального прокурора України Ірини Венедіктової.

Loading...