У МЗС заявили про реальні шанси ухвалити закон про подвійне громадянство в Україні

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

За словами Кулеби, для України це питання набагато ширше, ніж тільки стосовно українських угорців

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, коментуючи можливість прийняття закону щодо врегулювання ситуації подвійного громадянства в Україні, заявив, що реальні шанси на це є. Про це він сказав під час брифінгу з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто в Ужгороді, передає "РБК-Україна".

"Для нас це питання набагато ширше, ніж тільки в частині українських угорців. Тому я розумію, що вам болить саме угорське питання, але це набагато ширше питання. Відповідь на ваше запитання таке: реальні шанси є", - зазначив голова зовнішньополітичного відомства.

Новини за темою: Подвійне громадянство в Україні: Експерт пояснив, чому поки це лише популістська заява

Нагадаємо, раніше Дмитро Кулеба повідомляв, що Міністерство закордонних справ України працює разом з Верховною Радою над тим, щоб ухвалити законопроєкт про подвійне громадянство.

"Я прихильник подвійного громадянства, за винятком громадянства з державою-агресором. Ми працюємо з парламентом для того, щоб цей закон було ухвалено. Я вважаю, що це відповідає інтересам України, і ця норма давно назріла", - зазначив міністр.

Loading...