У МЗС відреагували на звинувачення про "втручання" України у внутрішні справи Білорусі

Василь Бондар Фейсбук МЗС України

Заступник очільника МЗС заявив, що Україна не втручається у справи сусіда, на відміну від Росії

Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар відкинув звинувачення щодо "втручання" України у внутрішні справи Білорусі. Про це він повідомив у Фейсбук.

За словами Боднара, Україна не втручається у справи сусідньої країни, проте це робить РФ. "Україна ніколи не втручалася і не має наміру втручатися у внутрішні справи Білорусі, на відміну від Росії та її спецслужб. Значна міра відповідальності за нинішню ситуацію в Білорусі лежить саме на Росії, яка підступно намагається позбавити білоруський народ незалежності і суверенітету, захопити його надбання і активи", – написав дипломат.

При цьому заступник міністра зазначив, Росія вдається до спроб дискредитації і маніпуляцій через те, що боїться демократичної України та демократизації Білорусі. "Але намагання Росії посіяти розбрат між українським і білоруським народами заздалегідь приречені на поразку, як і нікчемні спроби перекинути на Україну відповідальність за власну підривну діяльність РФ", – резюмував Боднар.

Новини за темою: Білорусь офіційно закрила кордони з чотирма країнами, залишилась лише Росія

Нагадаємо, вчора, 29 жовтня, Олександр Лукашенко заявив, що правляча в Україні партія показала слабкий результат на місцевих виборах і пов'язав це з "втручанням" у внутрішні справи Білорусі. Зокрема він зазначив, що слід було "розібратися у себе, а не кидати в сусіда камінням".Loading...