У МЗС відповіли на заяву Росії про "українських екстремістів" у Білорусі

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ Кулеба назвав цю інформацію "плодом хворобливої фантазії"

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували звинувачення Росії у дестабілізації ситуації в Білорусі. Глава відомства Дмитро Кулеба назвав інформацію про 200 екстремістів, яких нібито тренують в Україні, "плодом хворобливої фантазії". Про це міністр повідомив у Facebook

"200 українських екстремістів, яких Україна начебто направила до Білорусі для дестабілізації ситуації, і табори з підготовки екстремістів в Україні є плодом хворобливої фантазії тих, хто надав такі дані моєму російському колезі Сергію Лаврову", - зазначив Кулеба. 

Також глава українського МЗС наголосив, що Україна не вела, не веде і не вестиме жодної підривної діяльності проти Білорусі.

Новини за темою: Білорусь та Росія готуються провести спільні військові навчання

"Росія навпаки заявляє, що вже направила деяких своїх "фахівців" до Білорусі і готова направити їх ще більше. Намагання Росії представити своїх зелених чоловічків в Білорусі як українських екстремістів - це дешевий і програшний трюк", - додав міністр. 

Нагадаємо, перед цим міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що у Москви є підтверджена інформація про те, що ситуацію в Білорусі дестабілізують дві сотні екстремістів, яких тренують у Волинській і Дніпропетровській областях. 

Loading...