У МЗС розповіли, якою буде платформа по деокупації Криму

Перша заступниця голови МЗС Еміне Джапарова UATV

Платформа буде охоплювати кілька рівнів

Перша заступник голови МЗС України Еміне Джапарова повідомила, що платформа по деокупації Криму буде вміщати заходи на різних рівнях. Україна пропонує провести платформу в День опору Криму - 26 лютого, повідомляє "Крим.Реалії".

"Мета Кримської платформи - це винесення теми Криму на найвищий міжнародний, політичний рівень. Ця платформа буде охоплювати кілька рівнів. Найвищий - це лідери держав, для яких ми готуємо Кримський саміт. Зараз важко говорити, чи можна буде його провести фізично (через пандемію COVID-19, - ред.).

Наступний рівень платформи - це міністри закордонних справ і міністри оборони. Під цей рівень ми будемо підтягувати різні заходи в рамках НАТО, ЄС, ООН, ОБСЄ, Ради Європи. Це буде екосистема заходів протягом року і це повинні бути системні речі", - сказала заступниця голови МЗС.

Новини за темою: Забруднення найбільшої річки Криму в тисячу разів перевищує норму

Раніше повідомлялося, що Україна запросить Російську Федерацію взяти участь у міжнародній платформі з деокупації Криму, але надій на це мало. 

"Ми запросимо Росію взяти участь у цій платформі. Звичайно, ми розуміємо, бачачи їх страусину позицію всі шість років, як вони викручують ситуацію, абсолютно цинічно поводяться щодо України та міжнародного права, тому надій, що Росія візьме участь в цій платформі, небагато", – зазначила Джапарова.

Loading...