У МЗС розкрили деталі візиту Кулеби і Єрмака в Берлін

Дмитро Кулеба Фейсбук МЗС України

Зокрема, в ході візиту сторони обговорять ряд важливих аспектів двостороннього співробітництва, політику безпеки і гуманітарної ситуації на сході України

2 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і керівник ОФісу президента Андрій Єрмак відвідають з робочим візитом Федеративну Республіку Німеччина. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

До складу делегації також увійдуть віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, заступник голови Офісу президента Ігор Жовква та інші посадові особи.

У Берліні заплановані зустрічі з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, зовнішньополітичним радником канцлера Яном Гекером, міністеркою оборони Аннеґрет Крамп-Карренбауер.

У ході візиту сторони обговорять низку важливих аспектів двосторонньої співпраці, безпекову та гуманітарну ситуацію на сході України, виконання домовленостей грудневого саміту "Нормандського формату" на рівні глав держав та урядів, ініціативи щодо деокупації Криму, а також шляхи подальшої координації зусиль з подолання наслідків пандемії COVID-19.

Новини за темою: Про ігри за нашою спиною не йдеться: Кулеба про переговори Козака в Берліні

Нагадаємо, раніше заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що в Берліні відбулися додаткові консультації стосовно врегулювання конфлікту на Донбасі. Представників України на ній не було.

Loading...