Україна ініціювала спецзасідання в ООН, присвячене тимчасово окупованим територіям

Зала Генасамблеї ООН

З відкритих джерел

У відомстві наголосили, що українська дипломатія готова до такого сценарію

20 лютого за ініціативи України Генеральна Асамблея ООН проведе спеціальне засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.  Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ України. 

Дискусія, в якій візьме участь міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, стосуватиметься широкого кола питань російської агресії, зокрема в політичному, гуманітарному, економічному та соціальному вимірах. 

"Вчора з‘явилась новина про російську ініціативу скликати напередодні цього заходу засідання Радбезу ООН для обговорення стану виконання Мінських домовленостей. Очікуваний, традиційний та перевірений трюк російської дипломатії, спрямований на розпорошення уваги світової спільноти, зміщення акцентів, формування паралельних політичних реальностей", - зазначили у відомстві.

У МЗС наголосили, що українська дипломатія готова до такого сценарію. Представники України візьмуть участь в обох заходах.

Нагадаємо, раніше росЗМІ повідомили, що РФ ініціювала засідання Ради Безпеки по Україні у зв'язку з п'ятою річницею Мінських домовленостей.

Loading...