У МВС запевнили, що жорстко реагуватимуть на тиск криміналітету на політиків під час місцевих виборів

Антон Геращенко Скріншот відео

Заступник міністра внутрішніх справ обіцяє "бити по руках" за цькування кандидатів у депутати

Є інформація про те, що під час місцевих виборів цілу низку злочинних угруповань місцеві боси намагаються орієнтувати, щоб вони залякували кандидатів у депутати.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Гість студії прокоментував створення у Національній поліції Департаменту з питань захисту інтересів суспільства та держави і назвав, які завдання стоять перед цим підрозділом.

"Ще одне завдання цього департаменту – аналізувати ситуацію перед місцевими виборами, які заплановані на осінь. Ми вже зараз знаємо, що цілу низку злочинних угруповань намагаються орієнтувати місцеві боси, щоб вони залякували тих чи інших кандидатів в депутати. Ми цього не допустимо. І відразу ж скажу – можете звертатися прямо до мене, якщо знаєте, що у вашому місті кримінал збираються нацьковувати на якихось політиків. Ми будемо жорстко бити по руках цього криміналу", – сказав Антон Геращенко.

Заступник міністра також повідомив про сьогоднішні події у Харкові: "До речі, сьогодні в Харкові йде така буча, затримана низка представників якоїсь громадської організації під назвою "Потон", які привласнили собі право вирішувати, хто правий, хто не правий, і займалися, на думку поліції, яких підозрюють у рекеті, підозрюють їх в тиску на громадян. Ось низка товаришів була затримана".

Новини за темою: Пружина стискалася: Карантин зіграв свою роль у подіях у Броварах, – Геращенко

Раніше заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко запевнив, що місцеві вибори відбудуться за планом, переносити їх не будуть.

Втім, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що місцеві вибори пройдуть не на всій території України через неможливість проведення їх в ОРДЛО.

Loading...