У МВС пояснили, яка відповідальність загрожує затриманим під час сутичок у Нових Санжарах

PavlovskyNews

Радник міністра внутрішніх справ України зазначив, що під час заворушень було затримано 24 особи

Радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко розповів, яка відповідальність загрожує затриманим під час сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Уханя. Про це він сказав під час брифінгу щодо ситуації у Нових Санжарах, який транслював телеканал ZIK.


"Що є на сьогодні. У нас вчора було затримано 24 особи. 23 особи з них… Одна людина досі затримана. Затримана за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України і, відповідно, буде притягуватися до відповідальності за 345 ст. Кримінального кодексу України, це – погроза співробітнику правоохоронного органу. Я нагадаю, це той чоловік, який сів на автомобіль у нетверезому вигляді і намагався наїхати на співробітників Національної гвардії та Національної поліції", - зазначив Варченко.

"Що стосується інших осіб - 17 осіб, було встановлено їх особи, і, відповідно, ми розглядаємо частину цих людей, так само можуть бути кваліфіковані їхні дії і (вони, - ред.) можуть бути притягнені до відповідальності за організацію масових заворушень.

Що стосується інших семи чоловік, із ними було проведено профілактичну бесіду, і ці всі люди, 23 особи, повернулися до своїх родин, але Національна поліція України відпрацює повністю цю ситуацію, тому що одна ситуація, яка виникає в Україні, не повинна стати причиною для незаконних дій. Я нагадаю також, що постраждали у нас 9 правоохоронців", - додав радник Авакова.

Нагадаємо, напередодні ввечері колона із каретами швидкої допомоги та автомобілями поліцейських та автобусами ДСНС, що перевозили евакуйованих із Китаю громадян України та іноземців, приїхала у Нові Санжари

Водночас аби потрапити до медичного центру, колоні довелося проїжджати повз людей, які протестували на дорозі. Люди, які перебували в автобусах, були налякані, адже у них кидали камінням та бруківкою.

Поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень за підсумками сутичок у Нових Санжарах.

Loading...