live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

У МОЗ заявили, що Ілля Ємець не писав заяву про звільнення

Ілля Ємець

МОЗ

29 березня депутат Ірина Геращенко повідомила, що очільник Міністерства охорони здоров'я Ілля Ємець подав у відставку

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець не писав заяву про звільнення з посади за власним бажанням.

Про це 112.ua повідомив прессекретар міністра Артем Дехтяренко.

"Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець ніякої заяви про свою відставку не писав. Він прийшов на посаду для проведення медичної реформи, фінальним результатом якої має стати державне медичне страхування. А також для того, щоб допомогти Україні подолати коронавірус. І він буде залишатися на посаді, поки не виконає ці завдання. Тому ми працюємо, як і завжди, а точніше – в посиленому режимі, до 24 годин на добу ... Це та інформація, якою володію я, а я перебуваю в безпосередньому контакті з міністром. Заяви він не писав, принаймні станом на годину тому", - заявив Дехтяренко.

Народний депутат Ірина Геращенко 29 березня повідомила, що очільник Міністерства охорони здоров'я Ілля Ємець та голова Міністерства фінансів Ігор Уманський подали у відставку.

Повідомлялося, що у неділю на нараді керівництва Верховної Ради розпочалася зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров'я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком.

Тим часом на сайті парламенту зазначалося, що 29 березня у Верховній Раді було зареєстровано проєкт постанови №3273 про звільнення Іллі Ємця з посади міністра охорони здоров'я.

Loading...