У Мінреінтеграції анонсували безкоштовне тестування на COVID-19 на КПВВ із непідконтрольними територіями

КПВВ "Станиця Луганська" МВС України

У відомстві сподіваються на запуск послуги до кінця року

Заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Інна Голованчук заявила про плани запустити безкоштовне тестування на COVID-19 на КПВВ на лініях розмежування. Про це вона повідомила в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".

За словами Голованчук, тести проводитимуть у медичних пунктах сервісних центрів. "Якщо говорити про послуги, які надаються та будуть надаватися у медичному пункті сервісного центру, планується там проводити безкоштовне тестування на COVID-19", – сказала чиновниця.

Зазначається, що відповідна процедура проходитиме згідно з алгоритмом дій, який буде напрацьований по послугах медичного кабінету сервісного центру. "Буде проводитися тестування на в'їзді (на підконтрольну українській владі територію, – ред.), якщо будуть продовжуватися карантинні обмеження. Поки не скажу, це буде для всіх або тільки для тих, хто буде мати відповідні симптоми, але це точно буде", – висловилася Голованчук.

Крім того, заступниця міністра заявила, що сподівається на запуск послуги тестування до кінця поточного року. "Зараз українці, які заїжджають з окупованої території, роблять тести за власні кошти і чекають, коли прийдуть результати. Такий підхід не зовсім гуманний до наших же громадян, враховуючи, що все це – територія України", – додала чиновниця.

Новини за темою: "ЛНР" може розблокувати КПВВ на Донбасі протягом двох тижнів

Нагадаємо, нещодавно міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Україна планує в 2021 році відкрити сервісні центри на всіх контрольних пунктах в'їзду-виїзду на Донбасі та адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. За його словами, до кінця поточного року планується відкрити один сервісний центр на Донеччині та модернізувати один у Криму.

Loading...