live

У Міноборони розповіли, коли Україна може розраховувати на підвищення статусу НАТО

Андрій Загороднюк. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

В Україні постійно працюють радники міністрів оборони країн НАТО, які доповідають їм про хід реформ, розповів міністр оборони Загороднюк

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що в жовтні Україну може очікувати підвищення статусу в Північноатлантичному альянсі до партнера з розширеними можливостями. Про це він розповів під час брифінгу, повідомляє ZIK.

Глава оборонного відомства зазначив, що Україна може очікувати підвищення статусу з розширеними можливостями, якщо темп реформ буде збережено. 

"Основні підсумки Мюнхена такі: зменшення уваги до України на рівні експертів і Міністерства оборони не має місця - увага дуже велика, є велика підтримка. Є повна підтримка нашого курсу реформ, вони знають про наш курс реформ", - наголосив Загороднюк.

Він додав, що в Україні постійно працюють радники міністрів оборони країн НАТО, які постійно доповідають про хід реформ. 

"У нас тут працюють їхні радники, консультанти і спостерігачі, повідомляють їм про хід реформ. Вони абсолютно задоволені ходом реформ, вони бачать, що з таким темпом, як ми рухаємося зараз ми точно можемо очікувати в жовтні підвищення нашого статусу в НАТО до партнера з розширеними можливостями. Якщо темп реформ буде збережено", - запевнив глава Міноборони.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що спроби Північноатлантичного альянсу втягнути Україну в НАТО підривають зусилля з виконання Мінських домовленостей.

Loading...