У Мінфіні пояснили часту зміну керівників Митниці

Міністр фінансів Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

Міністр фінансів вважає, що до кожного з чинних митників є багато запитань

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що знайти менеджерів, які відповідають вимогам, висунутим до керівництва митниці, дуже важко. Про це він повідомив в інтерв’ю "НВ".

За словами міністра, від нового очільника Державної митної служби вимагають наповнення бюджету й трансформації відомства. "Ніхто не буде толерувати корупцію на митниці, контрабанду і все інше. І чекати, поки там пояснення, що "от ми ж реформами займаємося". Ні, ніхто таких шансів не дає, особливо зараз", – сказав Марченко.

При цьому урядовець зазначив, що до кожного з чинних митників є багато запитань. "До їх попередньої роботи, з ким вони працювали… Шлейф за кожним стоїть досить-таки специфічний", – висловився міністр.

Також очільник Мінфіну розповів, що в 2020 році план для митниці знизили через змінення макропоказників. "Бюджет початковий базувався на одних макропоказниках, але в зв’язку з пандемією ці показники були переглянуті в сторону зменшення", – додав Марченко.

Новини за темою: Інспектора Галицької митниці затримали за систематичні хабарі

Нагадаємо, не так давно Служба безпеки України викрила та затримала начальника посту Київської митниці на організації корупційної схеми. Чиновник гарантував комерсантам не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення вантажів.

Loading...