У Маріуполі "Блок Вадима Бойченка" віддає "Слугам народу" відсотки, яких їм не вистачає

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Представники "Опозиційної платформи - За життя" у виборчих комісіях Маріуполя, звіривши початкові дані протоколів з мокрими печатками від дільничних виборчих комісій з результатами, встановленими районними виборчими комісіями, визначили, що члени комісій майже на кожній із ділянок "перекинули" частину голосів "Блоку Вадима Бойченка" партії "Слуга народу", яку в Маріуполі очолює найближча соратниця і перший заступник чинного мера Бойченко – Ксенія Сухова. Про це повідомила пресслужба ОПЗЖ.

"На руках у наших спостерігачів також є підсумковий протокол, який Територіальна виборча комісія збиралася передавати у ЦВК з встановленими результатами виборів у Маріуполі. Згідно з протоколом, дільничним виборчим комісіям було видано на 341 бюлетень більше, ніж їх було надруковано у типографії.

У процентному вираженні, 341 бюлетень - це 0,42% голосів, які раптом "знайшлися" у "Слуг народу", щоб дати можливість партії подолати прохідний бар'єр", - йдеться в повідомленні.

Сьогодні юристи "Опозиційної платформи - За життя", зібравши всю доказову базу фальсифікацій і розбіжностей у цифрах, подадуть позов до Донецького окружного суду про фальсифікації результатів виборів у Маріуполі. За спотворення результатів волевиявлення маріупольців всім винним загрожує до 10 років в'язниці.