У Малюськи є одна система – розпродати СІЗО під забудову, – Загородній

Тарас Загородній Скріншот відео

Мета очільника відомства – заробити гроші, вважає експерт

У чинного міністра юстиції Дениса Малюськи є система, яка полягає у тому, щоб розпродати приміщення слідчих ізоляторів у центрі Києва під забудову.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Експерт не погодився із думкою, що у пана Малюськи немає системи роботи на займаній посаді.

"Я не погоджуюся, що немає системи. Система у нього є одна – розпродати СІЗО, які є у центрі Києва, під забудову, взяти гроші, щоб десь побудувати, і отримати собі і онукам. Так що система у нього є – заробити гроші... Проблем у юстиції – купа. Немає ладу, у першу чергу, у реєстрах. Ту маячню, яку ухвалили у запалі діджиталізації, коли дозволили ледь не на рівні нотаріуса заводити і змінювати..., це не покращення. Там просто сплеск рейдерства, тому що ніхто не розуміє наші реалії, не можна так відпускати", – заявив Тарас Загородній.

Новини за темою: Малюська показав, на що пішли кошти клієнтів VIP-камер СІЗО

Як повідомляли, міністр юстиції Денис Малюська оприлюднив у соцмережі яскраві світлини, на яких він у білому костюмі на зеленій галявині прагне потрапити на роботу. Фотографії політик 11 липня оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

А нещодавно міністр юстиції Денис Малюська запропонував зробити з Лук’янівського слідчого ізолятора готель, стилізований під в’язницю.Loading...