live

У Києві скоєно напад на активістів молодіжного крила ОПЗЖ

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

У неділю, 5 квітня, на активістів молодіжного крила ОПЗЖ було скоєно напад.

Під час акції з роздачі масок до молодих людей підійшли двоє невідомих, які представилися місцевими жителями.

Один з них спробував вирвати коробок з масками у нашого активіста. Далі з боку невідомих пішли образи на адресу політичної сили ОПЗЖ і благодійної діяльності молодіжного крила.

"Під час акції до нас підходили люди, брали маски, дякували. Адже зараз навіть в супермаркети не пускають без масок. Коли підійшли ці троє - вони спочатку взяли маски, а потім кинули їх в обличчя нашому активістові. Далі зав'язалася бійка" - розповідає Сергій Ареф'єв, керівник київської міської організації.

"У такий час люди повинні об'єднатися, а не ворогувати через політичні переконання. Наша політична сила допомагає всім, не розділяючи українців на правильних і неправильних, не розділяючи на ідейно наших або не наших, як це робила попередня влада. І те, що сьогодні відбулося - це яскравий приклад наслідків режиму Петра Порошенка. Ми чомусь не бачимо їх однодумців на передовій боротьби з пандемією. Чи не бачимо, щоб вони так само роздавали засоби індивідуального захисту. Зате постійно спостерігаємо шкідництво з їхнього боку і спроби розділити країну", - говорить Артем Марчевський, керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя".

На місце події активісти Молодіжного крила викликали патрульну поліцію.