У Києві презентували партію "Пропозиція"

Очільники низки українських міст презентували партію "Пропозиція". Вони запевняють, до партії увійдуть люди, які прагнуть об’єднати країну на основі професіоналізму і конструктивної позиції. Це і є "пропозиція".

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

"Ми маємо надію, що наша політична сила буде тією професійною силою, в яку повірять наші виборці і ми зможемо виправдати їх надії. "Про" означає "професійний", "про" означає "надійний" І ми саме таку надійність політсили пропонуємо нашим громадянам", – зазначив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Програму діяльності обіцяють оприлюднити у липні. Уже зараз анонсують, що головна мета – побудувати ефективну систему місцевого самоврядування, яке в змозі забезпечити благополуччя кожного громадянина. Тож до партії готові прийняти всіх небайдужих.

"Насамперед це буде стосуватися розподілу повноважень між центральною владою і владою на місцях, розширення прав територіальних громад, починаючи від ухвалення муніципального кодексу і передачі екологічного контролю на місцях, створення муніципальної поліції громадського порядку. Усі, хто готовий вирішувати проблеми територіальної громади і голосувати за проблеми територіальної громади, ми з усіма знайдемо спільну мову", – каже міський голова Дніпра Борис Філатов.

Партійці прагнуть донести до політичної верхівки, що місцеве самоврядування – важливий елемент владної вертикалі, здатний забезпечити  успішний розвиток України.

"Потрібно зробити такий механізм спілкування місцевої влади і державної, центральної влади, щоб і там чули, і там чули, і одночасно оперативно реагували", – наголосив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

А найближча мета представників політичної сили — перемога на жовтневих місцевих виборах по всій країні.

Нагадаємо, 19 червня лідери місцевого самоврядування повідомили про створення партії "Пропозиція". Мета новоствореної політичної сили – побудова в країні ефективної системи місцевого самоврядування.Loading...