У Києві партійці ОПЗЖ поклали квіти до Вічного вогню в Парку Слави

У Києві, до Дня визволення України від фашистських загарбників, народні депутати від ОПЗЖ, активісти Молодіжного Крила, "Патріоти - За життя" та інші партійці поклали квіти до Меморіалу Вічного вогню в Парку Слави. На заході також були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни. За словами народного депутата Вадима Рабіновича, його політична сила буде і надалі підтримувати ветеранів і боротися за їхнє соціальне благо.

"Минуло стільки років, і ми з вами, сотні людей, прийшли сюди, прийшли у всіх областях, щоб вшанувати пам'ять наших героїв. Тих, хто загинув, захищаючи нашу Батьківщину. Сьогодні, на жаль, в нашій сьогоднішній Україні багато хто намагається переписати історію. Багато хто намагається назвати героїв іншим словом. А тих, хто стріляв їм у спину і продавав свою країну, - називають героями. Ми тут, щоб кожен знав: такого ніколи не буде. Ми будемо боротися за пам'ять, боротися за справжніх героїв. Фашизм не пройшов тоді, не пройде і зараз", - заявив Вадим Рабінович, народний депутат від ОПЗЖ.

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський підкреслив, що на даний момент ОПЗЖ є єдиною політичною силою, яка піклується про ветеранів.

"На даний момент немає іншої політичної сили, яка бореться за права ветеранів, яка відстоює їхні інтереси, бореться за соціальні надбавки і допомогу. Ми сьогодні прийшли в Парк Слави в надії, що Вічний вогонь тут ще горить. Попередня влада протягом останніх п'яти років знущалася, принижувала і знищувала нашу історію. На жаль, це продовжує робити і нова. Але ми не здаємося і будемо продовжувати боротися за наших героїв. Справжніх героїв, які врятували нашу країну від фашистів. Ми вчимо нашу молодь шанувати подвиг радянських солдатів. І наші діти будуть вчити своїх дітей", - заявив Артем Марчевський, керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ.

Михайло Наконечний, член політради ОПЗЖ, закликав киян не забувати приходити до пам'ятних місць Перемоги і шанувати пам'ять героїв-визволителів.

"Хто не знає минулого - не має і майбутнього. Історію не можна переписати, тому що вона записана в нашу генетичну пам'ять. І 9 Травня, і дні визволення міст потрібно святкувати на державному рівні. Ми не повинні забувати пам'ять героїв-визволителів, і я закликаю всіх у такі свята приходити до пам'ятників, меморіалів та інших місць Перемоги. Тому що нічого не повинно бути забуте, ніхто не повинен бути забутий", - заявив Михайло Наконечний.

Нагадаємо, сьогодні Україна відзначає 76-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.