У Києві чиновник і депутат звинуватили один одного в нападі

Юрій Тацій та Володимир Назаренко Фото з відкритих джерел

Конфлікт між політиками виник через документи

У четвер 2 липня, між головою Департаменту містобудування КМДА Юрієм Тацієм та депутатом Київської міської ради Володимиром Назаренком стався конфлікт. Чиновник заявив, що "агресивно налаштований депутат" наніс йому низку ударів, однак Назаренко запевнив, що він сам став жертвою посадовця. Про це Тацій та Назаренко повідомили у Facebook. 

"Сьогодні у Департаменті містобудування та архітектури КМДА сталась дуже неприємна ситуація. До мого кабінету прийшов без попередження агресивно налаштований депутат Київради Володимир Назаренко. Почав розкидатися образами в бік чинної влади, погрожувати, а потім "перейшов до дій" – знищив частину документів, які лежали на моєму столі. Я намагався спокійно вирішити ситуацію, однак "гість" не заспокоївся і наніс мені низку ударів", – заявив Юрій Тацій та додав, що перебуває у лікарні з підозрою на струс мозку. 

Сьогодні в департаменті містобудування та архітектури КМДА сталась дуже не важливою ситуацією.

До мого кабінету прийшов ... Опубліковано Юрій Тацій & NBSP; Четвер, 2 липня 2020 р.

Своєю чергою депутат зазначив, що він хотів переглянути та перенести документи, однак чиновник поліз до нього з кулаками.

"Заступник головного архітектора пан Юрій Тацій напав на мене: вдарив по обличчю, ображав мою офіцерську честь. Все через незаконні документи, які я хотів покласти головному архітектору на стіл", – додав Назаренко. 

За словами чиновника, після інциденту він викликав поліцію, яка склала протокол на депутата і зараз проводить розслідування.

Крім цього, Тацій додав, що у його кабінеті є система відеофіксації, і всі матеріали з неї також передані поліцейським.

Volodymyr Nazarenko, депутат Київради: "Заступник Головного архітектора пан Юрій Тацій напав на мене: вдарив по обличчю,...

Опубліковано ВО "Свобода" Київ Четвер, 2 липня 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно народного депутата від "Слуги народу" Юрія Заславського побили на автозаправці біля села Зарічани в Житомирській області.Loading...