У Криму немає проблем з водою для населення, - Данілов

Олексій Данілов УНІАН

За словами секретаря РНБО, населення Криму забезпечено питною водою на 100%

Сьогодні в Криму немає проблем з водою для населення півострова, її достатньо для того, щоб люди нею користувалися. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі "Право на владу".

За його словами, Україна має відновити постачання води до окупованого Криму лише після того, як півострів знову стане українським.

"До того часу, поки Крим не є український, я вважаю, подавати туди воду для окупантів для того, щоб вони там розвивали свої Збройні сили, у нас нема ніякого морального права. Населення Криму сьогодні питною водою забезпечено на 100%. Те, що там немає води для промисловості - це вже інше питання. Позиція досить проста, коли там буде українська промисловість, коли там буде Україна - там обов'язково буде українська вода", - зазначив Данілов.

Новини за темою: Міськрада Херсона проголосувала за неприпустимість подачі води до Криму

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не буде допомагати Російській Федерації у вирішенні критичної ситуації, яка склалася з водопостачанням в анексованому нею Криму.Loading...